Проєкт Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді"

Дата: 09.07.2021 12:29

На території нашої громади продовжується реалізація Проєкту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій, який є виконавцем Проєкту відповідно до Угоди про грант.

30 червня 2021 року консультантом з розвитку потенціалу громад в Одеській області Іриною Вікторівною Маркевич та  консультантом проєкту "Надання соціальних послуг в громаді" по Одеській області Дзінька Ігорем Ярославовичем керівництву Вилківської ТГ була передана проектно-кошторисна документація по мікропроекту № 18-51-07 «Впровадження інноваційних соціальних послуг для забезпечення благополуччя мешканців Вилківської ОТГ»  по виконанню капітального ремонту частини будівлі Вилківської міської бібліотеки для дітей, частини будівлі Десантненської сільської бібліотеки, частини будівлі Мирнівської сільської бібліотеки.

Начальник Служби у справах дітей

Вилківської міської ради                                                               Юлія ГАЛКІНА