Пробація в дії

Дата: 21.07.2021 08:56

Щастя – воно поруч!

Пробація в дії

Літо – пора відпочинку та оздоровлення. Батьки прагнуть саме влітку оздоровити своїх дітей, укріпити їх імунітет закалюванням. Хоча Чорне море і зовсім поруч з нами, нажаль, не кожна родина може собі дозволити сьогодні відпочинок  для своїх дітей на його узбережжі. Працівники Кілійського відділу з питань пробації знають про це не з чуток - кожного дня вони допомагають вирішувати проблеми, які виникають в деяких родинах суб’єктів пробації, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Тому, коли співробітники відділу пробації  познайомились з молодою мамою, яка самотужки виховує двох малолітніх дітей, то одразу вирішили – візьмемо над цією сім’єю шевство та будемо разом з іншими небайдужими людьми допомагати цій родині. І ось здійснилась заповітна мрія цих дітлахів - поплюскатись у морі. За допомогою  благодійників ця родина тиждень безкоштовно відпочиває на узбережжі Чорного моря у рекреаційній зоні села Приморське. Кожного дня мама надсилає фото своїх діточок та телефонує, і всі вони розповідають про їх яскраві враження. Усмішки на їх обличчях – головна нагорода для благодійників та шефів.

Якщо об’єднати зусилля, то щастя – воно поруч!