Добрі справи від благодійного фонду «Добрий початок»

Дата: 28.07.2021 09:28

Добрі справи від благодійного фонду «Добрий початок»

Благодійна організація БФ «Добрий початок» за 5 років свого існування допомогли тисячам сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

22 липня керівник фонду, Ємельянов Петро разом з працівниками Служби у справах дітей Вилківської міської ради та працівниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» відвідали багатодітні, опікунські родини, родини, які перебувають під соціальним супроводом та мешкають на території м. Вилкове. Петро Олександрович завітав до родин з подарунками: продуктовими наборами та книжками.

Дякуємо пану Петру за надану допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з благодійним фондом.

Начальник Служби у справах дітей

Вилківської міської ради                                                               Юлія ГАЛКІНА