Наглядова пробація в дії «Труднощі долаємо разом»

Дата: 05.08.2021 08:37

Основним ресурсом громади є її мешканці. На різних етапах життя будь-хто з мешканців громади може потрапити у складні життєві обставини та потребувати професійної соціальної підтримки для їх подолання. З метою інформування суб’єктів пробації про спектр надання соціальних послуг та про можливості і порядок їх отримання 4 серпня 2021 року працівники Кілійського районного відділу з питань пробації та фахівці КУ Центру надання соціальних послуг Кілійської міської ради організували та провели сумісний захід, під час якого виконуюча обов’язки директора Центру Кілійської міської ради Наталя Попаз зазначила, що Центр надання соціальних послуг є комплексним закладом соціального захисту населення, підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам чи сім’ям, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах. Присутні були ознайомлені з переліком послуг та умовами їх отримання. Так, Центр Кілійської громади надає такі соціальні послуги, як підтримане проживання; соціальна адаптація; соціальна інтеграція та реінтеграція; надання притулку; екстрене (кризове) втручання; консультування; соціальний супровід; представництво інтересів; посередництво (медіація); соціальна профілактика; натуральна допомога; фізичний супровід осіб з інвалідністю, догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних; супровід під час інклюзивного навчання; інформування та інші послуги.

Соціальний патронаж осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та звільнених від відбуття покарання з іспитовим строком, питання формування у них навичок соціально прийнятної поведінки, цінностей особистості і надалі залишається на постійному контролі у відділі пробації та її партнерів.