СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 23.08.2021 11:34

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Завдяки екологічним транспортним засобам, отриманим Службою у справах дітей Вилківської міської ради, в рамках Проєкту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій, який є виконавцем Проєкту відповідно до Угоди про грант, працівниками Служби у справах дітей разом зі старостою Приморського старостинського округу, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг проведено рейди по обстеженню умов проживання родин з дітьми, які мешкають на території с. Приморське.

Під час візиту з батьками  дітей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, не вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку, щодо дотримання правил безпечної поведінки дітьми  в побуті. Проведені профілактичні бесіди з  батьками щодо роз’яснення вимог чинного законодавства про обов’язкову середню освіту.

Начальник Служби у справах дітей

Вилківської міської ради                                                               Юлія ГАЛКІНА