Наглядова пробація в дії

Дата: 26.08.2021 08:53

В рамках здійснення наглядової пробації доволі часто виникають ситуації, пов’язані з діяльністю органу реєстрації актів цивільного стану (скорочено РАЦС), у функції якого входять реєстрація народження, смерті, одруження, розірвання шлюбу, встановлення батьківства, зміни прізвища, імені, по батькові, також приймають і розглядають заяви громадян про внесення змін, доповнень, поновлення, а також анулювання записів актів громадянського стану. Ізмаїльський районний відділ №2 філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області плідно взаємодіє з Кілійським районним відділом РАЦСу, працівники якого завжди відгукуються на прохання відділу - надають якісні консультації та допомагають суб’єктам пробації вирішити проблемні питання, які належать до їх компетенції.  Так, у серпні поточного року начальником Кілійського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Ізмаїльському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Ольгою Бошковою було проведено робочу зустріч з інспектором районного відділу з питань пробації Ольгою Журжею, під час якої був визначений  алгоритм сумісних дій з надання послуг РАЦСу підобліковим пробації. Також було отримано консультацію щодо реєстрації народження дитини та встановлення батьківства громадянином Б., поновлення свідоцтва про шлюб громадянина К., які є суб’єктами пробації.