Підсумки оздоровлення та відпочинку в закладах загальної середньої освіти у 2020-2021 році.

Дата: 06.09.2021 15:48

На території Вилківської міської ради у 2021 році з метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей в літній період, заклади загальної середньої освіти здійснювали свою діяльність в 1 зміну.

У Вилківській міській раді оздоровлювались 5 закладів загальної середньої освіти:

Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 ( 31.05.-17.06.2021 р) ;

Десантненський «ЗЗСО І-ІІІ ст.» ( 07.06.-25.06.2021 р) ;

МирнівськийЗЗСО І-ІІІ ст. (07.06.-25.06.2021 р) ;

Приморський ЗЗСО (01.06.-18.06.2021 р.) ;

Новомиколаївський НВК «ЗЗСО І-ІІІст. – дитячий садок» ( 07.06.-25.06.2021  р).

Закладені гроші на відпочинок та оздоровлення -70.000 гривень. Розподілено по 25 гривень кожного дня на одну дитину. На ці гроші діти харчувалися протягом двох тижнів.

Кожний заклад розробляв свій план роботи табору та чітко йому дотримувався, викладали всю виконану роботу в соціальні мережі і на свої сайти.

Основним змістом виховної діяльності таборів є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку. Метою діяльності пришкільних таборів є реалізація прав кожної дитини на повноцінний відпочинок і задоволення інтересів і духовних запитів.

За період роботи таборів відпочинку випадків травматизму та інфекційних захворювань - не було. Пріоритетними напрямками роботи таборів є оздоровлення, виховання і розвиток дітей. Цьому сприяють:

- ефективне використання природних ресурсів (сонячні та повітряні ванни,  фізичні вправи на свіжому повітрі);

- збалансоване харчування (наявність у раціоні свіжих овочів);

- чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей, формування навичок особистої гігієни;

- належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (рухливі ігри, походи, формування навичок безпечної поведінки);

- дотримання режиму дня;

- різноманітні виховні заходи.

Щоденна робота таборів розпочиналася з ранкової лінійки, на якій вихованці табору ознайомлювалися з планом роботи на день. Кожного дня вихованці  разом із старшими вихователями проводили  ранкову зарядку під музику, змагання, прогулянки, ігри, свята.

Під час роботи пришкільних таборів працівники та діти дотримуватись правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

Всі заходи в пришкільному таборі проводитись з урахуванням особливостей фізичного та розумового розвитку дітей, проводився інструктажі з безпеки життєдіяльності та правил поведінки у таборі.

Відпочинок у таборах був цікавим і захоплюючим і надовго запам’ятається дітворі.