Привітання Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА з Днем фізичної культури та спорту України

Дата: 10.09.2021 15:06

Шановні спортсмени, тренери та вчителі, ветерани спорту та любителі фізичної культури Вилківської міської ради!

Прийміть вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України!

Спорт несе людям здоров'я, силу, красу, загартовує характер і вчить долати труднощі. Зміцнюючи здоров'я, спорт удосконалює не тільки тіло, а й дух, виховує мужність і наполегливість у досягненні цілей.

У цей день хочеться висловити вдячність всім, для кого фізична культура і спорт стали професією. Завдяки вашій цілеспрямованості, відповідальності, моральній і фізичній стійкості молодь громади стає більш згуртованою, привчається до здорового способу життя, а заняття спортом стають невід'ємною частиною життя наших земляків!

З повагою,

міський голова                                                  Матвій ІВАНОВ