Засідання робочої групи з питань легалізаціїї виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Дата: 28.09.2021 08:39

29.09.2021 року о 10:00 год. у Будинку культури міста Вилкове відбудеться засідання робочої групи з питань легалізаціїї виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області за участі Головного державного інспектора відділу з питань праці та заробітної плати Головного управління Держпраці в Одеській області Мялової Олени Миколаївни з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями за місцем здійснення господарської діяльності, виявлення фактів тіньової занятості працюючих осіб, попередження роботодавців про відповідальність за порушення законодавства про працю України.

Запрошуємо прийняти участь усіх субєктів господарської діяльності!!!