ТРИВАЄ ДЕКАДА ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Дата: 28.09.2021 12:28

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є суттєвою складовою діяльності державної служби зайнятості. В рамках  обласної декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості провели низку заходів. У Вилківській ОТГ відбулись два профінформаційних групових заходи «Обираємо професію разом» для учнів Вилківських ЗЗСО №1 та №2.

Від фахівця з профорієнтації Любові Фьодорової  учні 10-11 класів отримали інформацію про розмаїття професій і основні правила їх вибору, дізналися про ті  професії, які користуються попитом на місцевому ринку праці, пройшли тестування  для визначення сфери майбутньої професійної діяльності відповідно  до своїх психологічних можливостей та ділових якостей.

Доречи, між керівництвом філії та відділів освіти Вилківської міської ради вже не один рік існує плідна співпраця з питань профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, що закріплено угодою про співпрацю.

А декада профорієнтації  триває, попереду – нові заходи.