Привітання Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА з Днем Вчителя

Дата: 02.10.2021 20:57

Шановні вчителі, ветерани педагогічної праці, керівники шкіл та всі співробітники галузі освіти Вилківської громади!!!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Днем вчителя!

Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві! Праця вчителя, почесна і шанована у всі часи, є неоціненним для майбутнього країни.

У цей день прийміть слова особливої подяки за вашу невпинну працю, професіоналізм і високі моральні якості, які багато в чому визначають наше майбутнє.

Від вас безпосередньо залежить, наскільки будуть успішні наші учні як в навчанні, так і - в житті, якими громадянами вони стануть, який внесок внесуть в розвиток нашої громади.

Висловлюю вам глибоку вдячність за самовіддане служіння високим ідеалам просвітництва. Упевнений, що і надалі ваша діяльність буде спрямована на зміцнення престижу професії, розвиток освіти!

Бажаю вам процвітання і разючого успіху у вашій діяльності, заслужених перемог та нагород, безкрайньої поваги і розуміння, нових досягнень і яскравих цікавих вражень!

З повагою,

міський голова                                        Матвій ІВАНОВ