Конкурсна комісія з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області інформує про подані на конкурс матеріали

Дата: 06.10.2021 09:09

Конкурсна комісія з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, яка діє відповідно до рішення сесії Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 03 вересня 2021 року № 734 «Про оголошення проведення конкурсу з визначення опорних закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, створення конкурсної комісії та затвердження її складу», інформує про подані на конкурс матеріали: