Привітання Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 13.10.2021 19:05

Шановні мешканці Вилківської  громади!

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва в нашій державі відзначається День Захисника України!

Це свято символізує любов і повагу українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

Хочу віддати шану всім чоловікам і жінкам нашої громади, які відстоюють незалежність українського народу і суверенітет української держави. Ви втілюєте мужність, силу і героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Особливі слова подяки - ветеранам війни. Ваш подвиг завжди буде прикладом патріотизму, мужності й самопожертви.

Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай вдома Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь! Хай береже, опікується, оберігає і захищає родини Богородиця, відводячи лихо і скверну від Вашого життя!