Пріоритетні напрямки роботи в освітній галузі Вилківської міської ради (об’єднаної територіальної громади)

Дата: 03.11.2021 17:31

Безперечно, рівень розвитку громади не може бути вищим за рівень розвитку освіти в громаді. Цю думку, можливо, не всі поділяють, але жоден не буде заперечувати, що комфортні умови, створені в навчальному закладі, сприяють мотиваційному та  якісному навчанню школярів. Сьогодні варто зазначити, що освіта у Вилківській об єднаній громаді – в пріоритеті. Підтвердження цього факту не потребує переконання мешканців громади, бо кожен із них є частинкою великих змін у закладах освіти  громади , а саме:

Мирнівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів - Капітальний ремонт приміщення для

приготування їжі харчоблоку .

Десантненський ЗЗСО І – ІІІ ступенів - Капітальний ремонт покрівлі

спортзалу

Новомиколаївський НВК « ЗЗСО І – ІІ ступенів – дитячий садок» -

Капітальний ремонт покрівлі будівлі

Приморський ЗЗСО - Поточний ремонт вбиралень

Вилківський НВК « ЗЗСО І – ІІІ ступенів – ліцей» – Капітальний ремонт       котельні (заміна опалювального котла) та заміна покрівлі будівлі

Вилківський ЗЗСО І – ІІІ супенів № 1 - Капітальний ремонт котельні

(заміна  опалювального котла)

Наразі ведуться ремонтні роботи по утепленню фасаду та заміні покрівлі у Вилківському ЗЗСО І – ІІІ супенів № 1, найближчим часом розпочнуться роботи по поточному ремонту внутрішнього туалету Вилківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ліцей», утепленню фасаду Приморського ЗЗСО І – ІІІ ступенів,   капітальний ремонт приміщення молодшої групи Мирнівського КЗДО ясла-садок «Колосок», встановлення тіньової альтанки в Приморському КЗДО « Колосок».

Котли Вилківський НВК ( фото 1,2,3)

Котли ЗЗСО №1 ( фото 4,5)

Покрівля Десантне (фото 6,7,8,9)

Покрівля ЗЗСО №1 (фото 10,11,12)