Інформація щодо обліку дітей дошкільного та шкільного віку

Дата: 04.11.2021 15:15

Рішення №575 від 25 червня 2021 року " Про затвердження правил обліку дітей дошкільного віку, що проживають на території Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області та надання їм місць у закладах дошкільної освіти комунальної форми власності

Наказ №137 "Про організацію роботи щодо обліку дітей дошкільного віку та надання їм місць у заклади дошкільної освіти Вилківської міської ради"

Наказ №166 " Про призначення відповідальної особи за створення та постійне оновлення реєстру данних про дітей шкільного віку та учнів

Наказ №184 "Про організацію ведення обліку дітей шкільного віку та учнів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області в закладах загальної середньої освіти"

Рішення №775 "Про організацію ведення обліку дітей шкільного віку та учнів Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області в закладах загальної середньої освіти"