Вітаємо з Днем працівника соціальної сфера!

Дата: 05.11.2021 20:50

У першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Чуйність працівників соціальної сфери відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Служба у справах дітей Вилківської міської ради від щирого серця вітає з професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного  здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму!
Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять  людську шану та повагу!
Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Бережіть себе, рідних та близьких.

Зі святом вас!

Начальник служби у справах дітей

Юлія ГАЛКІНА