Привітання Вилківського міського голови Іванова Матвія Костянтиновича з Днем працівника культури та аматора народного мистецтва

Дата: 08.11.2021 14:40

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

За всіх часів роль культури визначалася як надзвичайно значуща сфера життєдіяльності людини. Культура формує існування кожної людини, робить кожен народ неповторним, зберігає духовні та моральні традиції народів, виступаючи як якісний показник рівня життя суспільства.

Співробітники музеїв, бібліотек, шкіл мистецтв, діячі театрів та концертних об'єднань, творчих спілок, фахівці будинків культури, міських та сільських клубів, колективи художньої самодіяльності – ви допомагаєте зберегти духовні цінності, створені людством упродовж усієї історії.

Ви  проводите велику копітку роботу зі збереження, відтворення та примноження культурної спадщини.

Ваша робота має колосальне значення для збереження історико-культурної спадщини нашої громади!

Бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури, а у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.

З повагою,

міський голова                                                          Матвій ІВАНОВ