Урочисте відкриття локації « Активні парки» в місті Вилкове

Дата: 25.11.2021 18:00

У рамках соціального проєкту Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України»  сьогодні, відбулося урочисте відкриття локації « Активні парки» в місті Вилкове.
Участь у заході взяли заступники голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Ольга Колесниченко, Сергій Проданов, міський голова Вилківської громади Матвій Іванов, перший заступник міського голови Денис Кація та представники Вилківської міської ради.
«Завдяки ініціативі Президента України та підтримки голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіона Абашева  в нашому місті відкривається місце для активного зайняття спорту. Це одна з найкращих ініціатив, яка спрямована на оздоровлення нашої нації, зокрема підростаючого покоління», – зазначив Матвій Іванов.
«Під час обговорення даного соціального проєкту у нас була одна мета – залучити якомога більше молоді до заняття спортом. Аби молода енергія була використана з користю і будуються такі активні парки» – додав заступник міського голови Денис Кація
Даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку,  в Ізмаїльському районі визначено адреси  трьох локацій що прийняли участь в проєкті «Активні парки – локації здорової України» це м. Ізмаїл, м. Вилкове, м. Рені.