Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 01.12.2021 10:09
Кількість переглядів: 137

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» 13 листопада 2021 року в усіх закладах загальної середньої освіти Вилківської міської ради відбувся ІІ (міський) етап ХIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс був проведений з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, піднесення престижу української мови і літератури серед  учнівської молоді, заохочення учнів до вивчення рідної мови, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.

Учасниками I (шкільного) етапу Конкурсу стали 158 учнів 5-11 класів із 6 закладів загальної середньої освіти.

У (II) міському етапі Конкурсу взяли участь 55 учнів 6 ЗЗСО.

Учасники ІІ (міського) етапу Конкурсу виконували завдання з мови та літератури в письмовій формі за завданнями КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Більшість учасників ІІ (міського) етапу Конкурсу продемонстрували належний рівень знань з життя та творчості Тараса Григоровича Шевченка. Загалом І-ІІ етапи Конкурсу пройшли на високому організаційному рівні та сприяли розвитку творчого потенціалу учнівської молоді, заохоченню її до вивчення української мови та підвищенню рівня мовної освіти.

Керівництво ЗЗСО проявило високий рівень в організації роботи, незважаючи на епідемічну ситуацію, пов’язану з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Список

учнів - переможців ІІ (міського) етапу

ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце

1. Карасьова Анастасія Сергіївна – учениця 5 класу Вилківського НВК «ЗЗСО

I-III ст.-ліцей;

2. Тихонова Авеліна Володимирівна – учениця 5 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

3. Мякушина Анастасія Дмитрівна – учениця 6 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

4. Константинова Римма Володимирівна – учениця 6 класу Приморського     ЗЗСО;

5. Мікуліч Олена Дмитрівна – учениця 7 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

6. Щербакова Юлія Олександрівна – учениця 8 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

7. Тихонова Владислава Володимирівна – учениця 8 класу Вилківського ЗЗСО                 І-ІІІ ст. №1;

8. Єрська Марина Олегівна – учениця 9 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

9. Шавловська Анна Сергіївна – учениця 9 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.

 

ІІ місце

1. Матрашак Ангеліна Ігорівна – учениця 5 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

2. Прохорова Аріанна Євгенівна – учениця 5 класу Приморського ЗЗСО;

3. Парасочко Марія Олександрівна – учениця 5 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

4. Шатрару Інна Сергіївна – учениця 5 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО I-II ст.- дитячий садок»;

5. Нахаба Варвара Сергіївна – учениця 5 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

6. Гаврилюк Наталя Андріївна – учениця 6 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

7. Ковальова-Моргун Вікторія Олегівна – учениця 6 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

8. Зайцев Максим Георгійович – учень 7 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

9. Попова Анастасія Євгенівна – учениця 7 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

10. Іванов Андрій Дмитрович – учень 8 класу Приморського ЗЗСО;

11. Семібратьєва Марина Євгенівна – учениця 8 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

12. Гуцул Олена Денисівна – учениця 8 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

13. Тарасова Ксенія Русланівна – учениця 9 класу Приморського ЗЗСО;

14. Титаренко Дар’я Євгенівна – учениця 9 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

15. Шумейко Дарина Андріївна – учениця 9 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

16. Половцева Марія Олегівна – учениця 10 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

17. Дубська Тетяна Володимирівна – учениця 10 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

18. Іванченко Олена Олександрівна – учениця 10 класу Приморського ЗЗСО;

19. Сивізіна Ірина Олексіївна – учениця 11 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

20. Спіян Тетяна Олександрівна – учениця 11 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей».

 

ІІІ місце

1. Подурець Вікторія Іванівна – учениця 5 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

2. Зарюта Данило Дмитрович – учень 5 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

3. Осадча Марія Миколаївна – учениця 5 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

4. Чичеринда Орина Олегівна – учениця 6 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

5. Пробняк Матвій Іванович – учень 6 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

6. Бахчиванжи Софія Ігорівна – учениця 6 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

7. Крамар Софія Олександрівна – учениця 7 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

8. Мишалова Ксенія Ігорівна – учениця 7 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІст.;

9. Моргун Владислав Ігорович – учень 8 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

10. Корченко Ксенія Іванівна– учениця 8 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

11. Кабанцева Софія Олександрівна – учениця 8 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

12. Наумова Марія Максимівна – учениця 8 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

13. Когут Марк Максимович – учень 9 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

14. Зелінченко Валерія Сергіївна – учениця 9 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

15. Тіпакова Ганна Геннадіївна – учениця 10 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

16. Валюга Ірина Володимирівна – учениця 10 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

17. Масленников Даніїл Євгенович – учень 10 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

18. Кравченко Єлизавета Романівна – учениця 11 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

19. Корченко Дмитро Іванович – учень 11 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

Відділ освіти Вилківської міської ради висловлює вдячність учням, педагогам, керівникам за активну участь у Конкурсі та щиро вітає переможців, бажає їм успіхів у навчанні, радості у здобутті знань та удачі в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь