Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2021/2022 навчальному році

Дата: 01.12.2021 10:11
Кількість переглядів: 248

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу 20 листопада 2021 року в усіх закладах загальної середньої освіти Вилківської міської ради відбувся ІІ (міський) етап XXII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 84 учня 3-11 класів із 6 закладів загальної середньої освіти: серед них 13 учнів 3-го класу; 16 учнів 4-го класу; 9 учнів 5-го класу; 8 учнів 6-го класу; 6 учнів 7-го класу; 10 учнів 8-го класу; 8 учнів 9-го класу; 7 учнів 10-го класу; 7 учнів 11-го класу.

Завдання для проведення ІІ (міського) етапу ХХІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика розроблено КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Учасники ІІ (міського) етапу Конкурсу виявили ґрунтовні знання теоретичного матеріалу, продемонстрували вміння користуватися засобами рідної мови, її стилями, а також – знання лексичної, граматичної, синтаксичної  та правописної норм української мови.

Більшість учасників Конкурсу продемонстрували достатній рівень знань, творчий підхід до виконання завдань, вкотре довели, що вони добре знають рідну мову.

Переможцями ІI (міського) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали такі учні:

І місце

1. Мякушина Владислава Дмитрівна – учениця 3 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

2. Мелешко-Процепова Соломія Ярославівна – учениця 4 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

3. Смирна Олександра Олександрівна – учениця 4 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

4. Нахаба Варвара Сергіївна – учениця 5 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

5. Луценко Андрій Віталійович – учень 5 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

6. Мякушина Анастасія Дмитрівна – учениця 6 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

7. Ломовий Ярослав Олександрович – учень 6 класу Приморського ЗЗСО;                

8. Жмуд Віктор Олексійович – учень 7 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

9. Волкова Марина Анатоліївна – учениця 7 класу Приморського ЗЗСО;

10. Жигарєва Віолетта Євгенівна – учениця 8 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

11. Щербакова Юлія Олександрівна – учениця 8 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

12. Шевель Ольга Олександрівна – учениця 9 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

13. Дубська Тетяна Володимирівна – учениця 10 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

14. Тіпакова Ганна Геннадіївна – учениця 10 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

15. Сивізіна Ірина Олексіївна – учениця 11 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

 

ІІ місце

1. Поляков Іван Петрович – учень 3 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

2. Топтигін Артем Олександрович – учень 3 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

3. Мазур Тетяна Олександрівна – учениця 4 класу Приморського ЗЗСО;

4. Константинова Анна Володимирівна – учениця 4 класу Приморського ЗЗСО;

5. Прохорова Аріанна Євгенівна – учениця 5 класу Приморського ЗЗСО;

6. Карасьова Анастасія Сергіївна – учениця 5 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

7. Шатрару Інна Сергіївна – учениця 5 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

8. Петріогло Єлизавета Олександрівна – учениця 5 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

9. Чичеринда Орина Олегівна – учениця 6 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

10. Бахчиванжи Софія Ігорівна – учениця 6 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

11. Пробняк Матвій Іванович – учень 6 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

12. Степанова Вероніка Вікторівна – учениця 7 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

13. Зайцев Максим Георгійович – учень 7 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

14. Шаповалова Евеліна Сергіївна – учениця 8 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

15. Бондаренко Яна Олегівна – учениця 8 класу Приморського ЗЗСО;

16. Сімаков Максим Сергійович – учень 8 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

17. Циганкова Ілона Євгенівна – учениця 8 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

18. Дарчук Марія Олексіївна – учениця 9 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

19. Прокопчук Вікторія Сергіївна – учениця 9 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

20. Шавловська Анна Сергіївна – учениця 9 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

21. Тарасова Ксенія Русланівна – учениця 9 класу Приморського ЗЗСО;

22. Половцева Марія Олегівна – учениця 10 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

23. Загородня Ганна Віталіївна – учениця 10 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

24. Іванченко Олена Олександрівна – учениця 10 класу Приморського ЗЗСО;

25. Аністратенко Ганна Володимирівна – учениця 11 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

26. Кравченко Єлизавета Романівна – учениця 11 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

27. Сараєва Анастасія Олександрівна – учениця 11 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей».

ІІІ місце

1. Семенченко Іван – учень 3 класу Приморського ЗЗСО;

2. Зеленова Аріна Андріївна – учениця 3 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

3. Бозажи Марія Миколаївна – учениця 3 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

4. Колісниченко Тимофій Юрійович – учень 3 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

5. Журавицька Олександра Василівна – учениця 3 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

6. Руденко Марія Іванівна – учениця 3 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

7. Санжара Софія Олександрівна – учениця 4 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

8. Семібратьєва Альбіна Євгенівна – учениця 4 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

9. Бабенко Еліна Аркадіївна – учениця 4 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

10. Суслов Станіслав Олександрович – учень 4 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.- ліцей»;

11. Таранова Марія Дмитрівна – учениця 4 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I-III ст.-ліцей»;

12. Матлах Артем Валерійович – учень 5 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.

13. Сивізіна Христина Олексіївна – учениця 5 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

14. Матрашак Ангеліна Ігорівна – учениця 5 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.

15. Солонич Ілля Ігорович – учень 6 класу класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

16. Шляховенко Софія Романівна – учениця 6 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

17. Топтигіна Надія Олександрівна – учениця 6 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

18. Гуцул Дар’я Денисівна – учениця 7 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

19. Голущак Елеонора Василівна – учениця 7 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО I-II ст.- дитячий садок»;

20. Гуцул Олена Денисівна – учениця 8 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО  I-II ст.- дитячий садок»;

21. Балковенко Дар’я Михайлівна – учениця 8 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.

22. Наумова Марія Максимівна – учениця 8 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

23. Григоренко Юлія Максимівна – учениця 8 класу Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

24. Титаренко Дар’я Євгенівна – учениця 9 класу класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

25. Зелінченко Валерія Сергіївна – учениця 9 класу Новомиколаївського НВК «ЗЗСО I-II ст.- дитячий садок»;

26. Донченко Аліна Миколаївна – учениця 9 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

27. Соловйова Марія Ігорівна – учениця 10 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

28. Гончарова Аліна Ігорівна – учениця 10 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1;

29. Марченко Анастасія Олександрівна – учениця 11 класу Вилківського НВК «ЗЗСО I- III ст.- ліцей»;

30. Гуров Олександр Олександрович – учень 11 класу Мирнівського ЗЗСО I-III ст.;

31. Морозов Олександр Олегович – учень 11 класу Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.

 

Відділ освіти Вилківської міської ради висловлює вдячність учням, педагогам, керівникам за активну участь у Конкурсі та щиро вітає переможців, бажає їм успіхів у навчанні, радості у здобутті знань та удачі в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь