Наглядова пробація в дії. До Всесвітнього дня боротьби із СНІДом.

Дата: 02.12.2021 11:15

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом 1 грудня суб’єкти пробації, підоблікові Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації взяли участь у семінарі та засіданні «круглого столу». Організаторами цього інформаційно-просвітницького заходу стали працівники відділу пробації.  Даний захід мав на меті ще раз інформувати засуджених Кілійської і Вилківської громад про проблему ВІЛ-інфекції/СНІДу, нагадати про те, що ця проблема стосується кожного, що можна попередити інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки (культура сексуальних відносин, дотримання здорового способу життя тощо) та виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві.

Всі учасники засідання  дійшли до висновку, що кожному слід пам’ятати: інфікування здебільшого є наслідком власної поведінки людини. Жодна людина у світі не застрахована від зараження вірусом імунодефіциту людини. СНІД загрожує  усім, тому що не визнає ніяких кордонів.

Захід закінчився побажанням бути обережними, цінувати та берегти кожну неповторну хвилину свого життя.