5 грудня - Всесвітній день волонтера

Дата: 03.12.2021 08:47

Волонтери (добровольці) - це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Всесвітній день волонтера Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня.

В нашій країні волонтерський рух почав стрімко розвиватись менш, ніж 10 років тому, і  на теперішній час вже  міцно  увійшов у наше життя. Діяльність волонтера - це особиста безпосередня участь у вирішенні певної суспільно важливої проблеми, вона носить суспільно важливий характер, тобто спрямовується на вирішення проблеми, що турбує багатьох громадян і з певних причин не може повністю вирішитись зусиллями держави.

Ізмаїльський районний відділ №2 з питань пробації теж плідно працює з волонтерами, які допомагають працівникам відділу здійснювати соціально-виховну роботу з засудженими з метою їх ресоціалізації у суспільство.

Колектив відділу з питань пробації щиро вітає своїх помічників з Всесвітнім  днем волонтера!

Шановні волонтери!

Ви завжди дієте за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію, адже саме ви формуєте суспільну свідомість. Ваша діяльність безкорислива - ви не отримуєте ні зарплати, ні жодної матеріальної вигоди, все робите безкоштовно! А в результаті, ваша волонтерська робота в пробації сприяє забезпеченню безпеки суспільства Кілійської та Вилківської громад!

У переддень свята щиро дякуємо кожному з вас за відданість справі та плідну працю!

Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу!

Нехай ваші дії будуть мудрими, а волонтерська робота викликає повагу та довіру громадян.

Зичимо всім вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання.

Благополуччя вам та вашим сім’ям!