Привітання Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА з Днем місцевого самоврядування в Україні

Дата: 06.12.2021 18:37

Шановні працівники апарату Вилківської міської ради,

працівники виконавчих органів,

члени виконавчого комітету,

депутати Вилківської міської ради!

Вітаю вас з Днем місцевого самоврядування  в Україні!

Прийміть слова подяки за вашу нелегку, самовіддану та наполегливу працю!

Робота в органах місцевого самоврядування потребує широкого спектра знань у різних галузях, великої відповідальності, постійного самоконтролю та витримки. Висловлюю слова сердечної подяки всім депутатам, працівникам виконавчих органів, нашим активістам за вашу працю, за прагнення зробити рідну громаду кращою! Хочу побажати всім успіхів та удачі в такому складному та цікавому напрямі, як розвиток місцевого самоврядування!

Перед нами стоїть реалізація ряду проєктів, які поребують втілення  в життя найближчим часом, щоб кожна людина, незалежно від місця проживання, могла реалізувати своє право на гідне життя, освіту, професійну та творчу діяльність. Щоб безпечні та якісні дороги, впорядковані будинки та вулиці, розвинена соціальна інфраструктура стали нормою життя у кожному місті та селі.

Саме від ефективності місцевого самоврядування, від уміння будувати роботу на місцях з урахуванням побажань та пропозицій людей залежить успіх сьогоднішніх перетворень. І тому так важливо, щоби творча енергія та ініціатива наших земляків активно підтримувалися на місцевому рівні.

Тож бажаю наполегливості, мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою,

міський голова                                                            Матвій ІВАНОВ