Оголошено прийом заявок на національний конкурс “Благодійна Україна-2021”

Дата: 13.12.2021 10:53

Національний конкурс «Благодійна Україна-2021».

Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цього року стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року. Переможців конкурсу буде нагороджено бурштиновим «Ангелом добра». «Ангел добра» - скульптура янгола із кераміки, із оздобленням з бурштину.

Завдання Конкурсу:

• популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

• відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

• інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

• популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.  Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Оргкомітетом конкурсу визначено 25 конкурсних номінацій, у яких заявка може брати участь. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну або декілька номінацій, під які підпадає діяльність організації чи проект.

Основні колективні номінації:

1.   Благодійність великого бізнесу.

2.    Благодійність середнього та малого бізнесу.

3.     Корпоративна благодійність.

4.    Колективне волонтерство.

5.    Всеукраїнська благодійність.

6.    Регіональна благодійність.

7.    Місцева благодійність.

8.    Благодійність в охороні здоров’я.

9.    Благодійність в освіті та науці.

10.  Благодійність в культурі та мистецтві.

11.  Благодійність в соціальній сфері.

12.  Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.

13.  Благодійність в захисті України.

14.  Благодійність неурядового сектору.

15.  «Добро починається з тебе».

16.  Молодіжні благодійні ініціативи.

17.  Благодійна акція року.

18.  «Платформа добра».

19.  «Інновації в благодійності».

Індивідуальні номінації:

20. Благодійник року.

21.  Волонтер року.

22.  Менеджер року у сфері доброчинності.

Спеціальні номінації:

23.  Народний благодійник.

24.  Медіа і благодійність.

25 . Допомога з-за кордону.

Заявку можна завантажити за посиланням (завантажити заявку). Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com                     до 7 березня 2022 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Кожна конкурсна заява буде оцінена незалежною експертною радою, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені Організатором до участі. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2022 року у Києві.  Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть  друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

Вся інформація про конкурс тут: https://blagoukraine.org/ukr/news/544-blago_ukraine_2021.html

Facebook: BlagodijnaUkraina

Оргкомітет конкурсу: тел. + 38 (067)16 404 11