ВИЛКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 1 ВИЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАВ STEM – ЛАБОРАТОРІЮ

Дата: 05.01.2022 16:03

На сесії Вилківської міської ради № 557 від 27.05.2021 р.  затверджено реалізацію Програми « Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році за напрямом « Формування нового освітнього простору» (STEM – освіта) вартістю 1 047 тис. грн. для Вилківського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

STEM – лабораторія – це сучасний підхід до вивчення природничо – математичних наук. Саме завдяки STEM – освіті здобувачі освіти зможуть розвивати логічне мислення та технічну грамотність, вирішувати поставлені задачі, стати новаторами та винахідниками STEM – навчання.