Пробація в дії «День Соборності України – єднання сили й духу народу»

Дата: 21.01.2022 16:15

При здійсненні соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації значна роль приділяється національно-патріотичному вихованню. Так, з метою виховання патріотизму серед суб’єктів пробації, людської гідності та формування позиції гідного громадянина своєї держави напередодні Дня Соборності України, в рамках здійснення наглядової пробації співробітниками Ізмаїльського районного відділу №2 філії Центру пробації в Одеській області було організовано інформаційно-просвітницький захід для неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Учасники заходу відзначили історичну значимість подій 22 січня 1919 року. Тоді в Києві на Софійській площі було оприлюднено акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину соборну державу. Акт возз'єднання став реальним втіленням вікової мрії мільйонів українців про свою суверенну країну. Ця визначна дата навіки ввійшла в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії. «День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!,»– зазначила інспекторка відділу з питань пробації, капітан внутрішньої служби Ольга Журжа.

Наостанок, присутнім було запропоновано пройти цікаві тести на знання історії України.