Пробація в дії. Спільні зусилля на краще майбутнє клієнтів пробації

Дата: 07.02.2022 09:09

Матеріальний достаток — один з основних мотивів, що спонукають людей шукати роботу. Гроші дозволяють людині задовольняти найрізноманітніші свої потреби. Часто відсутність постійного місця роботи та офіційних джерел доходів, які необхідні для задоволення життєвих потреб людини, є причиною протиправної поведінки. Тому надання інформаційних послуг є необхідним у профілактиці вчинення правопорушень. З метою розширення уявлень суб’єктів пробації про загальні питання зайнятості, що в подальшому сприятиме їх працевлаштуванню, працівниками Ізмаїльського районного відділу №2 філії  Центру пробації в Одеській області та Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості  було організовано та проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Завідувач сектору профорієнтації місцевої філії Одеського обласного центру зайнятості Зінаїда Рождественська підкреслила, що, шукаючи роботу, перш за все необхідно усвідомити, що  перший ринковий продукт – це сама людина, тому надзвичайно важливо правильно позиціонувати себе на ринку праці, щоб гармонійно вписати свою кандидатуру у «контекст» запропонованих вакансій. Під час заходу від фахівця філії суб’єкти пробації дізналися  про етапи підготовки та структуру співбесіди з роботодавцем, отримали рекомендації щодо поведінки і стилю спілкування. Присутніх було проінформовано про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, можливості та послуги державної служби зайнятості, ознайомлення з актуальними вакансіями та перспективами працевлаштування, наведено яскраві приклади з роботи. Даний захід проведено з дотриманням усіх карантинних норм.