Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа»

Дата: 07.02.2022 12:11

Відповідно до плану роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2021 р., затвердженого Міністерством освіти і науки України, з метою впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у закладах освіти України, пропаганди методики позакласної та позашкільної роботи Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом проблем виховання протягом 2021 р. провели Всеукраїнський конкурс «Цікава школа».

Відповідно Положення до участі у Конкурсі були залучені педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

За підсумками журі конкурсу в номінації «Нетрадиційний урок» дипломом II ступеня нагороджена Черняховська Аліна Василівна, вчитель початкових класів  Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області. Назва конкурсної роботи: «Цей прекрасний і чарівний світ казки».

Дипломом учасника Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа» нагороджено:

- Ткаченко Аллу Федорівну, спеціаліста вищої категорії, вчителя початкових класів Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області. Назва конкурсної роботи: Українська народна казка «Кривенька качечка»;

- Дубську Майю Данилівну, спеціаліста вищої категорії, вчителя української мови та літератури Десантненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вилківської міської ради Одеської області. Назва конкурсної роботи: «Література рідного краю. Поети Одещини – Кобзареві».

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!