Розпорядження Одеської ОДА " Про заборону відвідування лісу та в'їзду до них транспортних засобів

Дата: 06.04.2022 14:47

??До уваги жителів Вилківської громади. Керуючись Розпорядженням Одеської обласної військової адміністрації від 28.03.2022 р. № 135/А - 2022 року «Про заборону відвідування лісу та в’їзду до них транспортних засобів». Відповідно до статей 6, 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 31, 88 Лісового кодексу України, керуючись Правилами пожежної безпеки в лісах України, затвердженими наказом державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року № 278, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 24 березня 2005 року № 328/10608, з метою попередження та запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в природних екосистемах, а також оперативного та ефективного реагування на можливі пожежі та мінімізації їх наслідків:

??Заборонити відвідування лісу населенням і в’їзд до лісів Одеської області (крім транспортних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, крім транспортних засобів Збройних Сил України, командування видів окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та інформації України, Національної гвардії України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, інших органів виконачої влади, органів місцевого самоврядування та тих транспортних засобів, що використовуються для лісогосподарської мети, до окремого розпорядження.