Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради у 2022/2023 навчальному році

Дата: 12.04.2022 16:51
Кількість переглядів: 445

Фото без опису

Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради

Ізмаїльського району Одеської області інформує:

 

ПРИЙОМ ЗАЯВ

ПРО ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО 1-Х КЛАСІВ

закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради

у 2022/2023 навчальному році

відбуватиметься

З 14 КВІТНЯ 2022 РОКУ ПО 31 ТРАВНЯ 2022 РОКУ

Впродовж 01-15 червня 2022 року заяви про зарахування не приймаються,

що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня 2022 року на вільні місця

 

? Заява подається особисто одним з батьків дитини безпосередньо до закладу загальної середньої освітити з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника, та за зразком згідно з додатком 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016.

? В умовах воєнного стану, під час карантину прийом заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради у 2021/2022 навчальному році та відповідних документів або їх копій можна надати електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису з їх реєстрацією відповідно до пункту 8 розділу ІУ Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 25 червня 2018 року № 676 (окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника та адресата).

 

До заяви мають бути додані:

1) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) документи, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

 

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім свідоцтва про народження дитини).

Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини, з метою першочерговості зарахування дітей, батькам необхідно до 31.05.2022 року надати в заклад один із перелічених документів:

1) паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

2) довідка про реєстрацію місця проживання особи(дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207;

3) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб»;

4) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);

5) рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;

6) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;

7) довідка про проходження служби у військовій частині (за формою згідно з додатком 10 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207);

8) акт обстеження умов проживання (за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»;

9) інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

? Прийом заяв батьків та документів про зарахування дітей до 1-го класу на 2022/2023 навчальний рік також може здійснюватися через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/)

 

 

Портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» розроблений для виконання ЗЗСО (закладам загальної середньої освіти) та ОУО (органам управління освітою) наказу Міністерства освіти та науки України № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

 

Портал дозволяє батькам:

– Переглянути інформацію по ЗЗСО.

– Подати заяву на реєстрацію в один чи декілька ЗЗСО.

– Отримувати інформацію електронною поштою щодо подальших дій після подання.

– Отримати результати зарахування.

Портал дозволяє ЗЗСО:

– Отримувати та обробляти заяви батьків он-лайн режимі (роздруковувати готові форми заяв, згоди на обробку персональних даних, тощо).

– Автоматизувати розподіл заяв на першочергові та другочергові.

– Отримати журнал заяв як електронний архів, імпортувати дані в Excel.

– Надавати попередню інформацію про заклад (гуртки, секції, особливості навчання, профілі, мови навчання тощо).

 

Портал дозволяє ОУО:

– Збирати статистику по кількості заяв до першого класу в розрізі шкіл.

– Переглядати наповнюваність закладів загальної середньої освіти.

– Отримувати інформацію по кількості вільних місць в закладах.

– Аналізувати статистику заяв та наповнюваність закладів для їх подальшого розвитку та модернізації.

Сайт https://school.isuo.org/ «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» надає можливість подати заяву про зарахування дитини до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі, дотримуючись інструкцій https://school.isuo.org/contact.

Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. На зазначеному сайті у розділі ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА Ви можете знайти Інструкцію для батьків «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», яка допоможе Вам зареєструвати Вашу дитину до закладу загальної середньої освіти та подати відповідні документи в електронному вигляді.

Заклади загальної середньої освіти мають доступ до перегляду та обробки заяв.

 

???? Для підтвердження електронної заяви та зарахування дитини до 1-го класу одному з батьків потрібно обов’язково до 31 травня 2022 року звернутися до закладу освіти особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та подати всі необхідні документи (оригінали та копії).

 

?! Звертаємо увагу, що зарахування дітей до першого класу, за потреби до другого-четвертого класів, відрахування із закладу загальної середньої освіти та переведення до наступного класу здійснюється відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», від 28.03.2022       № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

 

Обирайте зручний для Вас спосіб подачі документів до закладу загальної середньої освіти та готуйтеся до вступу дітей до першого класу в 2022 році.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь