ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ВИЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 24.04.2022 10:09

Шановні та дорогі жителі та гості Вилківської громади! Хочу привітати вас з особливим християнським святом Великоднем!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з квітучою і теплою весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.

Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом.

Дякуючи нашим захисникам ВСУ, нашим оборонцям у нас з вами є можливість жити, зустрічати це велике свято на своїй українскій, Богом даній землі!!!

Наразі добро, правду, Україну уособлюють наші Воїни, захисники, уособлюють наші волонтери, уособлюють усі Українці, які працюють на захист та підтримку України!

Сьогодні ми молимось за наших воїнів, за души тих, кого вбили російскі рашисти….

У день Світлого Христового Воскресіння бажаю вам і вашим родинам віри в наші Збройні сили та наших захисників, миру Українській землі та Божого благословення!

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

міський голова                              Матвій ІВАНОВ