ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ВИЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ МАТВІЯ ІВАНОВА З ДНЕМ ПРИКОРДОННИКА!

Дата: 30.04.2022 14:12

Шановні охоронці кордону!

З нагоди професійного свята – Дня прикордонника, дозвольте привітати Вас та подякувати за те, що кожен день і кожну ніч сьогодення бороните та оберігаєте наші кордони!

Наша громада як раз знаходится на кордоні і ви воїни-прикордонники в цей нелегкий час для України, стоїте на варті, бережете спокій громадян та гостей Вилківської громади, бережете сон наших дітей, нашого майбутного, бережете цілосність громади!

Щира вдячність вам, воїни-прикордонники, за вірність присязі і військовому обов’язку, за нелегку, пов’язану з небезпекою і ризиком працю, за захищеність та надійність наших кордонів.

Я вдячний кожному з Вас, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині.

У день професійного свята бажаю Вам і Вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров’я і нових звершень на благо нашої країни!

Слава Україні!

Слава її прикордонникам!