КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 03.05.2022 12:52

Протягом січня-квітня 2022 року в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримували більше  1000 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 297 осіб, з них  105 -  до набуття статусу безробітного, тобто  одразу після звернення.

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 102  календарні дні.

Усі шукачі роботи були охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі шляхом підвищення кваліфікації, проходили 120 осіб, у роботах тимчасового характеру взяли участь 85 безробітних. Більше 800   осіб отримали індивідуальні або групові інформаційні та консультаційні послуги.

У січні-квітні 2022 року про потребу у кадрах заявили 84 роботодавця, які подали 389 вакансій. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 6657 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 11 календарних днів.

Нагадуємо, що з метою подальшого працевлаштування  за направленням філії можна безкоштовно отримати робітничу професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

У травні за направленням філії можна отримати наступні професії:

- Адміністратор,

- Покоївка,

- Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних,

- Слюсар-ремонтник,

- Перукар,

- Оператор верстатів,

- Педикюрник,

- Бармен,

- Кухар,

- Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

Курси цільового призначення:

- Вирощування квітів. Декоративно-прикладний дизайн,флористичні технології та види флористичних робіт,

- AutoCAD-2022,

- Мале підприємництво на селі. Бджільництво,

- З’єднання пластмасових труб прес-кліщами і зварювальним апаратом,

- Облік ПДВ (NEW),

- Використання платформ для створення та проведення опитувань і тестів (NEW),

- Мале підприємництво на селі. Виноградарство,

- Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (1С),

- Конструювання швейних виробів,

- Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі,

- Cучасна ділова українська мова,

- Облік та оподаткування у малому бізнесі (NEW),

- Цивільна оборона,

- Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу,

- Декоративна штукатурка,

- Використання 3D моделювання в медичній сфері (NEW),

- Особливості виконання робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі,

- Основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин на підприємстві,

- Особливості виконання робіт на підприємствах зернопереробної промисловості.

Навчання в умовах воєнного стану здійснюється за дистанційною формою.

Його можуть пройти як зареєстровані безробітні громадяни – безкоштовно (за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття), так і громадяни з числа не безробітних – за рахунок коштів юридичних, фізичних осіб, хто бажає підвищити свою конкурентоспроможність та за короткий час опанувати нову професію, або підвищити кваліфікацію на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Більш детальну інформацію про умови навчання можна отримати безпосередньо  у фахівців філії.

Додатково інформуємо, що в умовах воєнного стану фахівці філії у містах Кілія та Вилкове працюють у звичайному режимі.