ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ЗА НАДАНУ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ

Дата: 23.05.2022 16:51

Завдяки сумісним зусиллям Вилківської міської ради на чолі з головою Матвієм ІВАНОВИМ, голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіона АБАШЕВА, заступника голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Ольги КОЛЕСНИЧЕНКО та нашим друзям з Німеччини Dr.med. Stephan Spiekermann, Dr.med. Alexandra Helling , КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИЛКІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ВИЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ отримали благодійну допомогу у вигляді медичного оснащення , а саме медичні кушетки – 3 шт., інвалідні візки- 3 шт., ящики швидкої допомоги – 2 шт., яке дуже важливе для підтримки життєзабеспечення громадян та гостей нашої громади в цей нелегкий для всієї країни час…….

Дякуємо вам, наші іноземні друзі! Цінуємо ваше дружнє плече підтримки, дякуємо за допомогу, розуміння та ваші щирі серця! В єдності – наша сила! Все буде Україна!

Ми обов'язково переможемо!
Слава Україні!