Юні мешканці Кілійської громади підтримують Захисників України своїми малюнками

Дата: 30.05.2022 13:10

У дев’яносто шостий день війни як і кожний Українець мешканці Кілійської громади з надією сподіваються на закінчення війни та роблять все для порятунку рідної землі. Впевнені: Перемога за нами! Наші дітки будуть жити у вільній і сильній, незалежній Україні! Юні Кілійці, серед яких і діти працівників Ізмаїльського районного відділу №2 з питань пробації та неповнолітні суб’єкти пробації відділу підтримують захисників України своїми малюнками. «Ми за мир! Повертайтесь живими!», «Діти Бессарабії Українським воїнам», «Ми переможемо – Перемога за нами!», «Із мрією в серці!». Так у своїх роботах вони втілюють любов до України та її захисників, зображують свої мрії про мирне небо та хочуть пришвидшити перемогу України.

Автори малюнків: Журжа Євген Юрійович, 10 років, м. Кілія;

Гецуш Кирило Олексійович, 16 років, м. Кілія.

Всі малюнки вже надані Кілійському волонтерському центру та разом з матеріальною допомогою від батьківського комітету 4-Б класу Кілійської школи-гімназії №4 обов’язково будуть надіслані нашим Захисниками.