Служба у справах дітей Вилкіської міської ради інформує

Дата: 02.06.2022 11:43

Служба у справах дітей Вилківської міської ради разом з ювенальним інспектором Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області, старшим лейтенантом поліції, Дімовою Валерією Леонідівною в травні місяці обстежили у мови проживання внутрішньо переміщених дітей, які прибули на територію Вилківської міської громади з територій України, де ведуться бойові дії, з метою організації діяльності щодо забезпечення безпеки, прав та законних інтересів переміщених дітей.

Під час візиту з батьками  дітей проведено бесіди щодо відповідального батьківства, роз’яснені вимоги чинного законодавства про обов’язкову середню освіту, з’ясовані питання щодо створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку, під час тимчасового проживання на території нашої громади.

Ювенальний інспектор Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області, старший лейтенант поліції, Дімова Валерія Леонідівна, вручила дітям ВПО маленькі подарунки.

Начальник служби у справах дітей

Вилківської міської ради                                                                 Юлія ГАЛКІНА