ОЗДОРОВИТИ ДІТЕЙ ЗА КОРДОНОМ!

Дата: 23.06.2022 11:12

Батьків пільгових категорій дітей (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;  діти, батьки (один із батьків) яких загинув  внаслідок збройної агресії РФ; діти, один з батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; діти з інвалідністю; діти із зони активних бойових дій; діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи, які мають бажання  оздоровити дітей за кордоном, просимо терміново повідомити за тел.+380965547587.