Привітання Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА з Днем Рибалки!

Дата: 10.07.2022 10:46

Вітаю всіх рибалок громади − професіоналів і аматорів, усіх тих, хто любить риболовлю з Днем Рибалки! Особливі вітання спілкам рибалок Вилківської громади!

Професія «рибалка» є для багатьох жителів громади основним видом діяльності, майже у кожній сім’ї є рибалка. Тому у громаді День рибалки – загальногромадське свято, яке у багатьох родинах святкується як сімейне.

Це свято символізує визнання нелегкої, але почесної праці працівників рибної галузі, що заслуговує великої шани і поваги!

Незважаючи на існуючі труднощі та проблеми сьогодення, які особливо негативно відзначились у 2022 році, бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, добробуту, рибальської удачі та успіхів у нелегкій праці, оптимізму та віри в майбутнє становлення і процвітання галузі!

З повагою,

міський голова                             Матвій ІВАНОВ