ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ !!!

Дата: 27.07.2022 07:59

Шановні мешканці громади !

Інформуємо вас про те , що на продуктових ринках України виявлено етиленоксид у ванільному морозиві . Воно експортувалося з Франції (виробник: Haagen-Dazs, France) .

Попереджаємо , що ця продукція є небезпечною , оскільки етиноксид – це безбарвний газ (C2H4O). При вдиханні виникає гостре отруєння , результатом якого є нудота , блювання , неврологічні захворювання , бронхіт тощо. Контакт зі шкірою або слизовою оболонкою очей викликає подразнення . Тривалий контакт з EtO може призвести до порушення діяльності мозку та нервової системи .

Операторам ринку , які мають намір продавати цей товар , необхідно вилучити його з обігу та письмово проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.