ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ !!!

Дата: 27.07.2022 08:24

Шановні мешканці громади !

Інформуємо вас про те , що на продовольчих ринках України виявлено оптичні відбілювачі в паперових соломинках , що експортувалися до нас з Китаю (оптовий продавець: MetroAG, Germany) .

Попереджаємо , що ця продукція є небезпечною , оскільки оптичні відбілювачі - це синтетичні барвники, які зазвичай додають до сучасних пральних порошків. Вони осідають на тканину і на сонячному світлі флуоресціюють світло-блакитним кольором. Завдяки чому речи здаються білішими, ніж вони є насправді. По суті, це сучасна заміна синьці. Але, після сушки речей, при контакті зі шкірою людини, особливо алергіків, залишки оптичних відбілювачів можуть викликати подразнення шкіри, свербіж, почервоніння.

Операторам ринку , які мають намір продавати цей товар , необхідно вилучити його з обігу та письмово проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.