Шановні мешканці Вилківської громади!

Дата: 23.08.2022 08:30

Вітаємо вас із національними святами нашої державності — З Днем Прапора та Днем Незалежності України!

Це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.

Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність, але спільними  зусиллями ми зможемо вистояти та подолати всі труднощі, які б не випали на нашу долю.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, перед тими, хто сьогодні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора.

Головний скарб нашої громади – це Ви, її мешканці . Наша мета – сильна і процвітаюча Україна!

Тож бажаємо кожному із Вас міцного здоров’я, родинного щастя, добра, віри,  злагоди,  благополуччя і сімейного затишку та миру в нашій рідній Україні. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Ми пишаємося тим, що ми українці, що ми славного роду. Ми любимо свою мову, свою культуру та традиції, які будемо передавати своїм нащадкам.

Зі святами!

З Днем Прапору!

З Днем Незалежності!

Слава Україні!