ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ РОДІОНА АБАШЕВА

Дата: 08.09.2022 09:58

Шановний Родіоне Анатолійовичу!

Виконавчий комітет Вилківської міської ради щиро вітає Вас з Днем народження.

Посада голови райдержадміністрації, особливо в такий непростий для нашої країни час, пов’язана з високою відповідальністю та оперативністю, вмінням ефективно діяти, відстоювати свою думку та при цьому йти на компроміси. Усіма цими якостями, безперечно, Ви володієте.

Ваш високий професіоналізм, компетентність та почуття відповідальності за доручену справу викликають повагу та щиру вдячність усім, хто має можливість з Вами співпрацювати та спілкуватися.

Від щирого серця бажаємо Вам ніколи не втрачати оптимізму, сміливо йти до поставленої мети та завойовувати нові вершини на життєвому та професійному шляху.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших рідних, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на мирне майбутнє!