КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 27.09.2022 10:48

ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ДЛЯ ПОШУКУ ВАКАНСІЙ

Для оперативного  розповсюдження та оновлення вакансій Кілійською районною філією  Одеського обласного центру зайнятості створено телеграм канал, де щодня розміщуються наявні в нашому регіоні вакансії та інформація щодо можливості за сприяння служби зайнятості безкоштовно (!) отримати професію в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Сьогодні більше 300 мешканців нашого регіону підписалися на цей канал, тому вони володіють актуальною інформацією, яка сприятимете їхньому працевлаштуванню.

Підпишіться на цей телеграм канал,  і ви не будете витрачати  багато часу для пошуку цікавих для вас вакансій.

Заходьте за посиланням :  https://t.me/Kiliya_filiya

або QR - кодом