День усиновлення – свято милосердя та любові

Дата: 30.09.2022 08:05

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки- вихователі!

30 вересня, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння. Це свято батьків, дітей та усіх причетних до цієї благородної справи.

Щиро вітаємо усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Висловлюємо велику вдячність усім небайдужим до дитячої долі.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та злагоди.

Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає Ваші серця!

Служба у справах дітей Вилківської міської ради