Необхідність подання суб’єктами господарювання різних форм власності інформації про попит на робочу силу (вакансії) до служби зайнятості

Дата: 04.10.2022 16:15

Керівникам підприємств Вилківської міської ради, щодо надання інформації з наявних вакансій.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» суб’єктам господарювання різних форм власності необхідно подавати до служби зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії). Ця форма звітності має назву №3-ПН, що подається не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії. Навіть, якщо роботодавець самостійно шукатиме працівника, без допомоги служби зайнятості, він усе одно має надати інформацію про вакансії.

У ці складні часи бізнес, як надійний тил, має працювати. Як ніколи важливим є питання працевлаштування та створення нових робочих місць.

У разі виникнення питань пропонуємо звертатись до  Кілійської районної філії Одеського ОЦЗ за номером телефону: (04843) 31399, а також на електронну адресу: vilkovocz@ukr.net.