Привітання Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА з Днем захисника та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва!

Дата: 14.10.2022 08:12

Шановні захисники незалежної України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди потрійного свята, яке ми відзначаємо 14 жовтня – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня Захисника України.

Цей день поєднав у собі духовність та героїзм українського народу, став уособленням мужності, сили, честі та обов'язку. Адже в кожному з нас живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави!

Цей день є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю.

Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!
Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою,

міський голова                                                                                                         Матвій ІВАНОВ