Служба у справах дітей інформує

Дата: 03.11.2022 15:57

В рамках проєкту ЮНІСЕФ «Моніторинг потреб та підтримки дітей в умовах війни» були визначені потреби сімей з дітьми, які були вимушені тікати від війни,  серед яких особливої уваги потребувало покращення умов проживання.

Дитячий будинок сімейного типу Шачаніних, які  вимушено перемістилися до нашої громади з Донецької області, отримали побутову техніку, яка допоможе родині більш комфортніше облаштувати  помешкання.

Фото без опису                  Фото без опису

Благодійна допомога надана у рамках проєкту “Моніторинг потреб та підтримка дітей  в умовах війни”, що впроваджується Партнерством “Кожній дитині”(“Partnership for Every Child/Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерство соціальної політики України та Національна соціальна сервісна служба України”.

#ЮНІСЕФдопомога

#ПідтримкаСімейДітей