Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в закладах загальної середньої освіти Вилківської міської ради

Дата: 07.11.2022 15:06

З 01 по 31 жовтня 2022 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек в закладах загальної середньої освіти Вилківської міської ради було проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом « В нас єдина мета –Україна свята, нездоланна ніким і ніколи. Закладами загальної середньої освіти Вилківської міської ради проведено змістовну роботу щодо організації в межах Всеукраїнського місячника заходів, що сприяють формуванню в здобувачів освіти національної ідентичності, самобутності, любові до державної мови, поваги до культурного та історичного минулого України, культивуванню кращих рис української ментальності на засадах наскрізного патріотичного виховання.