Про проведення природоохоронної акції «Міжнародний день Чорного моря»

Дата: 09.11.2022 13:37

31 жовтня проводиться щорічна акція «Міжнародний день Чорного моря» з метою активізації еколого-натуралістичної та природоохоронної роботи в закладах освіти області шляхом проведення агітаційно-пропагандистських, інформаційно-просвітницьких заходів та практичних дій по збереженню біорізноманіття Чорного моря та Чорноморського басейну.

Головним завданням акції є: розширення та поглиблення знань здобувачам освіти та вихованцям про поточний екологічний стан Чорного моря та Чорноморського басейну, природну спадщину; підвищення рівня екологічної культури в області.

Заклади загальної середньої освіти Вилківської міської ради долучились до природоохоронної акції, проведено тематичні уроки, конкурси малюнків, екологічні ігри, екологічні хвилинки цікавої інформації, заочні подорожі, а також практичні природоохоронні дії: акція «Чисті береги».