Радіодиктант національної єдності 2022 в закладах освіти Вилківської міської ради

Дата: 09.11.2022 16:17

Традиційно щороку в День української писемності та мови українці пишуть Радіодиктант національної єдності. Цей рік, попри війну в країні, не став вийнятком. Тому сьогодні, 9 листопада 2022 року, всі ті, хто любить і шанує українську мову, стали частиною великого загальнодержавного дійства – написання Радіодиктанту національної єдності-2022.

Мета цього заходу — не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі. Адже головне — це соборність, єдність та участь усіх українців.

До найбільшого україномовного флешмобу долучилися і здобувачі освіти Вилківської міської ради. Спробували свої сили у написанні Радіодиктанту також і працівники відділу освіти Вилківської міської ради.

Автором цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стала українська письменниця та режисер Ірина Цілик. Текст читала видатна українська актриса театру та кіно, Герой України - Ада Роговцева.